Pembroke, Bermuda

foto 0 Pembroke, Bermuda

15:25 / 05-08-2022

over 1 jaar

€ 150,00

Huidig bod

€ 150,00

Artikelnummer PA KN2045
Titel Pembroke, Bermuda
Kunstenaar Jan Roelof van den Brink
Techniek / drager Aquarel
Datum 26-5-1974
Signering (svp letterlijk en voluit overnemen)
Afmetingen beeld Hoogte 23 cm, breedte 31 cm
Afmetingen lijst/passepartout Hoogte 40 cm, breedte 50 cm, passe partout
Bijzonderheden Niet ingelijst

De transportkosten van dit object bedragen €37,50 binnen Nederland