View from Windy Hill, Point Shares, Bermuda

foto 0 View from Windy Hill, Point Shares, Bermuda

15:25 / 05-08-2022

over 9 maanden

€ 200,00

Huidig bod

€ 200,00

Artikelnummer PA KN2046
Titel View from Windy Hill, Point Shares, Bermuda
Kunstenaar Jan Roelof van den Brink
Techniek / drager Aquarel
Datum 1-6-1974
Signering View from “Windy Hill” Point Shares, Bermuda, 1-6-’74, JB
Afmetingen beeld Hoogte 23 cm, breedte 31 cm
Afmetingen lijst/passepartout Hoogte 40 cm, breedte 50 cm, in passe partout
Bijzonderheden Niet ingelijst

De transportkosten van dit object bedragen €37,50 binnen Nederland