Petropolis, Brazilië

foto 0 Petropolis, Brazilië

15:25 / 05-08-2022

over 1 jaar

Huidig bod

€ 200,00

  • 04-02 13:52:31€ 200,00

Artikelnummer PA KN2048
Titel Petropolis, Brazilië
Kunstenaar Jan Roelof van den Brink
Techniek / drager Aquarel, zwarte inkt
Datum 1-5-1973
Signering JB, ‘73
Afmetingen beeld Hoogte 30 cm, breedte 40 cm
Afmetingen lijst/passepartout Hoogte 40 cm, breedte 50 cm, in passe partout
Bijzonderheden Niet ingelijst

De transportkosten van dit object bedragen €37,50 binnen Nederland