Paris, Le Louvre, Orage

foto 0 Paris, Le Louvre, Orage

15:25 / 05-08-2022

over 1 jaar

€ 300,00

Huidig bod

€ 300,00

Artikelnummer PA KN2049
Titel Paris, Le Louvre, Orage
Kunstenaar Jan Roelof van den Brink
Techniek / drager Aquarel
Datum 12-6-1972
Signering Paris, le Louvre, 12 juni 1972, JB, “Orage”
Afmetingen beeld Hoogte 18 cm, breedte 22 cm
Afmetingen lijst/passepartout Hoogte 50 cm, breedte 40 cm.
Bijzonderheden Niet ingelijst

De transportkosten van dit object bedragen €37,50 binnen Nederland