Nyo Castle, Kyoto

foto 0 Nyo Castle, Kyoto

15:25 / 05-08-2022

over 9 maanden

€ 300,00

Huidig bod

€ 300,00

Artikelnummer PA KN2051
Titel Nyo Castle, Kyoto
Kunstenaar Jan Roelof van den Brink
Techniek / drager Aquarel
Datum 12-10-1974
Signering Nyo Castle Kyoto, JB, 12-10 ‘74
Afmetingen beeld Hoogte 23 cm, breedte 32 cm
Afmetingen lijst/passepartout Hoogte 40 cm, breedte 50 cm, in passe partout
Bijzonderheden Niet ingelijst

De transportkosten van dit object bedragen €37,50 binnen Nederland