Julia Domna en Muze

foto 0 Julia Domna en Muze

15:25 / 05-08-2022

over 9 maanden

€ 200,00

Huidig bod

€ 200,00

Artikelnummer PA KN2052
Titel Julia Domna en Muze
Kunstenaar Jan Roelof van den Brink
Techniek / drager Aquarel
Datum 12 juli 1972
Signering JB, 12 Juillet 1972, Julia Domna en Muze, et imperatrice Romaine, Musée Le Bardo, Tunis
Afmetingen beeld Hoogte 21 cm, breedte 18 cm
Afmetingen lijst/passepartout Hoogte 50 cm, breedte 40 cm, in passe partout
Bijzonderheden Niet ingelijst

De transportkosten van dit object bedragen €37,50 binnen Nederland