Napa

foto 0 Napa

15:25 / 05-08-2022

over 9 maanden

Huidig bod

€ 310,00

Artikelnummer PA KN2054
Titel Napa
Kunstenaar Jan Roelof van den Brink
Techniek / drager Aquarel
Datum 1976
Signering JB, Napa, ….
Afmetingen beeld Hoogte 31 cm, breedte 23 cm
Afmetingen lijst/passepartout Hoogte 50 cm, breedte 40 cm, in passe partout.
Bijzonderheden Niet ingelijst

De transportkosten van dit object bedragen €37,50 binnen Nederland