Parc du moulin de Verrigues

foto 0 Parc du moulin de Verrigues

15:25 / 05-08-2022

over 9 maanden

€ 200,00

Huidig bod

€ 200,00

Artikelnummer PA KN2056
Titel Parc du moulin de Verrigues
Kunstenaar Jan Roelof van den Brink
Techniek / drager Aquarel
Datum 27-7-1974
Signering JB, Parc du moulin de Verrigues, France, 27-7 ‘74
Afmetingen beeld Hoogte 23 cm, breedte 31 cm
Afmetingen lijst/passepartout Hoogte 65 cm, breedte 50 cm, in passe partout.
Bijzonderheden Niet ingelijst

De transportkosten van dit object bedragen €37,50 binnen Nederland