Anneke, Pembroke, Bermuda

foto 0 Anneke, Pembroke, Bermuda

15:25 / 05-08-2022

over 1 jaar

€ 180,00

Huidig bod

€ 180,00

Artikelnummer PA KN2065
Titel Anneke, Pembroke, Bermuda
Kunstenaar Jan Roelof van den Brink
Techniek / drager Aquarel
Datum 27-5-1974
Signering Anneke, Pembroke, Bermuda, 27 mei 1974, JB
Afmetingen beeld Hoogte 22 cm, breedte 31 cm
Afmetingen lijst/passepartout Hoogte 40 cm, breedte 50 cm, in passe partout
Bijzonderheden Niet ingelijst

De transportkosten van dit object bedragen €37,50 binnen Nederland