Herfst in de Provence

foto 0 Herfst in de Provence

15:25 / 05-08-2022

over 1 jaar

€ 250,00

Huidig bod

€ 250,00

Artikelnummer PA M3-1196
Titel Herfst in de Provence
Kunstenaar Jan Roelof van den Brink
Techniek / drager Aquarel
Datum 20-11-1989
Signering JB, Herfst in de Provence, 20 november 1989
Afmetingen beeld Hoogte 24 cm, breedte 34 cm
Bijzonderheden Niet ingelijst

De transportkosten van dit object bedragen €37,50 binnen Nederland