Voor Anneke, no.2

foto 0 Voor Anneke, no.2

15:25 / 05-08-2022

over 9 maanden

€ 200,00

Huidig bod

€ 200,00

Artikelnummer PA M5-1251
Titel Voor Anneke, no.2
Kunstenaar Jan Roelof van den Brink
Techniek / drager Aquarel
Datum 13-7-1971
Signering Voor Anneke, no.2, Elounda, Kreta, 13 juli 1971, JB
Afmetingen beeld Hoogte 46 cm, breedte 60 cm
Bijzonderheden Niet ingelijst

De transportkosten van dit object bedragen €37,50 binnen Nederland